AKO SA ZMIERIŤ SO ŽIVOTOM - Józef Augustyn SJ, Lucyna Slupová

80-7141-158-2

4,00 €

Dobrá kniha Trnava

Máš rád seba samého ?

Popis produktu

Varovanie: Posledný produkt na sklade

Porovnať

Existuje vôbec na to nejaký recept? Mnohí hľadali odpoveď v hlbinách svojho srdca: hľadali, našli a ďalší hľadajú. Ako príznaky nevyrovnanosti v našom živote môžu byt naše neprimerané reakcie, ako sú rozčuľovanie, výbuchy zlosti, rebélie. reflexie pomsty, urážlivosť, uzavieranie sa do seba, depresie.

Uznanie vlastnej hodnoty a vyrovnanie sa so sebou samým sa utvára už v detstve a veľkú úlohu tu má láska našich rodičov a ak sme ju nezakúsili, nedokážeme ju preukazovať druhým. Tu patria i naše prežité krivdy, utrpenia, šikanovania. Určité povahové deformácie sú spôsobené tzv. podmienečnou láskou pri výchove, čo je tretia komnata" v našej mysli, čo všetko môže byť v nej ukryté, ale nie zabudnuté.

Táto malá kniha nás smeruje k tomu, ako poznať a prijať pravdu o sebe a ako si môže človek i sám pomôcť. Avšak príbeh policajného seržanta Jasona je iný. uvádzajú sa jeho zdanlivo hrdinské akcie, v ktorých riskuje ľahkovážne svoj život, preto bol psychológom označený za potenciálneho samovraha, ktorý potrebuje liečenie. Chyba bola pri výchove v detstve.

Autor: Józef Augustyn SJ, Lucyna Slupová
Vydavateľ: Dobrá kniha, Trnava
Rok vydania: 1997
Počet strán: 85
Jazyk: slovenský
Vydanie: prvé
Formát: 12 x 20,5 cm
Väzba: brožovaná väzba (mäkká)
Preklad: Vladimír Šimo
Stav: ako nová

Odporúčané produkty

Product successfully added to the product comparison!