MOŽNOSTI PLATBY

Internetový antikvariát PRO ANIMA ponúka našim zákazníkom, všetky dostupné možnosti platby, okrem hotovosti. Od dobierky, cez bankový prevod až po platbu cez váš internet banking. Za tovar nie je možné platiť v hotovosti.

Ako uhradiť objednávku

Spôsob platby si vyberiete, pri potvrdení obsahu košíka a pri zvolení spôsobu dodania tovaru. V prípade priamej platby cez internet banking si úhradu zvolíte pri potvrdení objednávky z našej strany.

Platba na dobierku

Za tovar platíte priamo kuriérovi, alebo na pošte pri preberaní tovaru.

Prevodom na účet

Peniaze zašlete na základe vystavenej zálohovej faktúry a údajov pre uhradenie, ktoré vám prídu na vami zadaný e-mail pri objednávke. Tovar a faktúru vám pošleme po pripísaní peňazí na náš účet.

Online cez internet banking

Táto možnosť je pre kupujúcich, ktorí sú držiteľmi kariet VISA, MastreCard, Maestro, Diners Club a majú zriadenú službu internet banking. Pri zvolení takejto platby, vám bude tovar zaslaný ihneď.

DODANIE

Spôsob dodania

Objednávky odosielame podľa vami zvoleného spôsobu len prostredníctvom Slovenskej pošty, dodacia lehota je do 5 až 7 pracovných dní, od vytvorenia a potvrdenia objednávky. V mimoriadnom prípade, kedy nie je možné túto lehotu dodržať, informujeme o tom zákazníkov e-mailom. Dodacia lehota znamená, do koľkých dní danú zásielku odosielame. K tejto dobe treba pripočítať dobu, ktorú trvá doručenie titulu ku Vám. V prípade predĺženia tejto lehoty budeme zákazníka informovať.

Ak si želáte vybaviť objednávku súrne, je potrebné nás vždy kontaktovať telefonicky: 0905 780784, alebo e-mailom: info@proanima.sk a zistiť si, resp. dohodnúť si možnosť rýchlejšieho termínu vybavenia objednávky.

Ponúkame niekoľko možností dodania cez Slovenskú poštu. Základný spôsob je doručenie na adresu - väčšie zásielky sú zasielané ako balík s doručením nasledujúci pracovný deň. Pri malých objednávkach (hmotnosť do 2 kg) zásielku odosielame ako list, kde je doba dodania 2 pracovné dni.

Zároveň ponúkame možnosť rýchlejšieho zaslania cez poštu prostredníctvom 1. triedy pre malé zásielky. Pre väčšie odporúčame buď dodanie na poštu alebo dodanie prostredníctvom kuriéra.

Doručenie poštovým kuriérom

Okrem štandardného doručenia Slovenskou poštou Vám ponúkame aj doručenie kuriérom Slovenskej pošty.

Toto doručenie má viacero výhod:

  • doručenie do 24 hodín od expedície (doručuje sa v pracovné dni)
  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk - kuriér Vás bude kontaktovať telefonicky
  • možnosť sledovať cez internet, kde sa Vaša zásielka momentálne nachádza, avízo o odoslaní a doručovaní zásielky cez SMS a e-mail (skontrolujte si, prosím Vaše kontaktné údaje pri zadávaní objednávky)
  • nemusíte nikam chodiť a čakať v rade na vydanie zásielky

Doručenie na vybranú poštu alebo do balíkoBoxu

Okrem štandardného doručenia na adresu Vám ponúkame aj dodanie na poštu, ktorú si sami vyberiete zo zoznamu pri výbere spôsobu doručenia, resp. do balíkoBoxu, kde si zásielku môžete vyzdvihnúť počas celého dňa. Mnohokrát sa stáva, že Vás doručovateľ doma nezastihne a musíte si ísť so žltým lístkom zásielku vyzdvihnúť na poštu. Pri tomto spôsobe Vám príde avízo cez SMS alebo e-mail o uložení zásielky na danej pošte a Vy si ju tam môžete vyzdvihnúť (je nutné sa ubezpečiť, že vo svojom konte na našej stránke máte uvedené platné telefónne číslo a správnu e-mailovú adresu). Takýto spôsob je samozrejme cenovo výhodnejší ako doručenie na adresu.

Toto doručenie má viacero výhod:

  • zásielka je na Vašej pošte, resp. v balíkoBoxe nasledujúci pracovný deň od odoslania
  • viac ako 1450 odberných miest
  • možnosť sledovať cez internet, kde sa Vaša zásielka momentálne nachádza
  • až 18 dní na vyzdvihnutie zásielky- už žiadne žlté lístky - o uložení balíka na pošte informuje pošta adresáta prostredníctvom sms alebo e-mailu
  • v samoobslužnom balíkoBoxe bude zásielka uložená 3 dni, ak by ste si ju počas týchto 3 dní nestihli vyzdvihnúť, následne bude presmerovaná na najbližšiu poštu, o čom dostanete avízo cez SMS a e-mail.

Poštovné poplatky

Poplatky za balné neúčtujeme.

Kompletný cenník doručovania všetkých druhov zásielok prostredníctvom Slovenskej pošty si môžete pozrieť na stránke Slovenskej pošty: www.posta.sk

Ceny poštovného sú nastavené tak, aby nezvyšovali zbytočne cenu Vašej objednávky. Pri sume objednávky nad 40,- € Vám preto ponúkame doručenie 2. triedou Slovenskej pošty úplne zadarmo.


Product successfully added to the product comparison!